KARABÜK
LİDER SÜRÜCÜ KURSU

Hakkımızda

Kursumuzu tanımadan önce isterseniz ismimizin anlamına kısaca bir göz atalım. LİDER OLABİLMEK İÇİN ÖNCE LİDERLİĞİN NE OLDUĞUNU BİLMEK GEREK. Lider: Toplumları arkasından sürükleyen, onların ufkunu açan, yeniliklere açık olan basma kalıplara takılıp kalmayan, sürekli kendini yenileyen ve sorunların çözümüne en hızlı en pratik yollarla çözüm üreten, toplulukları pozitif motive edebilen kimselere LİDER denir.

Karabük gibi küçük şehirlerde ve rekabet ortamının her geçen gün arttığı bir sektörde ayakta kalabilmek hiç de kolay olmasa gerek. Yukarıda da açıklamasını yaptığımız gibi kursumuz ismini alırken çok düşünülmüş ve karar verirken ilkelerimize uygun bir isim bulmak için çaba sarf edilmiştir. SÜRÜCÜ EĞİTİMDE 1989 YILINDAN BERİ EĞİTİM VEREN VE DAİMA KENDİSİNİ YENİLEYEN 32 YILDIR SİZLERE HİZMET VEREN SÜRÜCÜ EĞİTİMİNDE LİDER KURULUŞ

İletişim

Li̇der sürücü kursu karabük de trafi̇ğe kapali alan olarak kullanilan hürri̇yet cadddesi̇nde bulunmaktadir, mako çarşisinin karşisinda, kursumuzun bulunduğu bi̇nanin alt katinda turkcell mağazasi yan tarfindaki̇ bi̇nada yapi kredi̇ bankasi bulunmaktadir.
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...